Jesteś tutaj: OFERTA

OFERTA

Bramy

Brama wjazdowa jak i całe ogrodzenie stanowi oczywiście ochronę przed wtargnięciem osób niepowołanych na nasz teren. Jednak oprócz tej funkcji bardzo praktycznej posiada również spore znaczenie symboliczne. Człowiek zawsze odczuwał potrzebę odgradzania z otaczającej go przestrzeni miejsc szczególnych i co za tym idzie także ich fizycznych i emocjonalnych granic. Ogrodzenie od niepamiętnych czasów wyznaczało granice posiadłości człowieka, granice terenu jego działania i wpływu.

Martin Heidegger pisał: „ Miejsca same w sobie są nieskończone i wszystkie takie same, stają się wyjątkowe za sprawą rzeczy skonstruowanej przez człowieka: nie jest bowiem tak, że ogrodzenie staje w pewnym miejscu – ogrodzenie tworzy miejsce”.

Nasze bramy są ręcznie wykonane z wielką precyzją i dbałością o detale.

Inspiracją zawsze jest Klient. Przeważnie to On przedstawia nam Swoją wizję na wygląd bramy i przęseł ogrodzeniowych. Jednakże w przypadku braku pomysłu – koncepcji prowadzimy doradztwo dostosowane do potrzeb odbiorcy.

Wykonujemy dwa rodzaje bram: przesuwne oraz dwuskrzydłowe. Jednak możliwy jest rodzaj bramy – jednoskrzydłowej. Zależne jest to m.in. od przestrzeni jaką dysponujemy, rodzaju automatu do bramy jaki Klient wybierze czy jego preferencji. 

Pragniemy podkreślić, że wszystkie elementy ogrodzenia – bramy, przęsła i furtki poddane są procesowi cynkowania ogniowego oraz malowania natryskowego bądź proszkowego.

Państwa brama może stać się elementem dekoracyjnym doskonale wkomponowanym w rodzaj stylu jaki Państwo preferują !

Sprawimy, że Państwa brama będzie piękną wizytówką domu ! ! !

Balustrady

BALUSTRADY od dawien dawna są nieodłącznym elementem każdego piętrowego budynku. Na zewnątrz - zabezpieczają użytkowników balkonów i tarasów. Wewnątrz - zabezpieczają schody oraz antresole.

Wszystkie nasze realizacje są niesłychanie różnorodne ponieważ najczęściej wykonywane są według indywidualnych wytycznych klienta, popartymi naszym doświadczeniem oraz zmysłem estetycznym. Znaczne walory estetyczne pozwalają wydobyć ukryte piękno pomieszczeń oraz ozdobić dom oryginalnym dziełem. Niezależnie od stylu dekoracji – bogatej w woluty i inne ozdobne elementy, bądź wstrzemięźliwej, ograniczonej do niewielu wytwornych linii – balustrada, czy poręcz z kutego żelaza zawsze harmonizuje z wnętrzem, dodajac mu oryginalności.  

Meble

Kute żelazo ma zastosowanie również w meblarstwie, w którym z całą mocą przejawia się wdzięk tego materiału. W pokoju dziennym może nie tylko grać rolę dekoracji w postaci przedmiotów ozdobnych jak świeczniki czy kwietniki. Kute stoły, stoliczki, krzesła, etażerki nadadzą ton całemu wnętrzu.

Oferujemy wykonanie mebli wewnątrz domu jak i zewnętrznych.

Podkreślamy, iż każdy mebel wykonany przez nas wyróżnia się oryginalnością i precyzją.

Projekty nietypowe

Firma zajmuje się konstrukcją projektów nietypowych.

OFERUJEMY konstrukcje stalowe m.in.

  • pod reklamy, regały;
  • do trzymania opału;
  • wiat ogrodowych, przemysłowych;
  • naprawa ubytków różnego rodzaju konstrukcji stalowych;
  • zabudowy do kominków;
  • przemysłowe schody;
  • stalowe pergole;
  • zabezpieczające kraty okienne;
  • drabiny;

Kowalstwo Artystyczne z Pasją